Araştırma ve Metodoloji

Giderek daha fazla insan biorezonans tedavisinin faydalarını keşfediyor. Hastaların geleneksel tıpla çözülmeyen ve biorezonans tarafından sunulan tedavinin ve tanının etkinliğine tanıklık edebileceği binlerce insan bulunuyor. Aşağıda biorezonansın etkinliği hakkında bilgi vermek ve bilgilendirmek amacıyla hazırlanan bir dizi araştırma makalesi bulunmaktadır. Ciddi derecede hastaysanız veya tıbbi bir durumunuz olduğuna inanıyorsanız, doktorunuza danışmanızı öneririz.

Saçları test ediyoruz.

 

Biorezonans testlerimiz 500’den fazla gıda ve gıda dışı maddeye karşı test etmek için saç örnekleri kullanır. Saç çeşitli nedenlerle kullanılır:

 

  • Kan Testi Değil – Sadece küçük bir saç örneğine ihtiyacımız var.
  • Daha fazla öğe test edin – Biorezonans testi ile sadece gıdalar değil aynı zamanda gıda dışı maddeler ve metallerde incelenmektedir.
  • Uygun maliyetli – Saç testi laboratuvarda daha hızlıdır ve bu tasarrufları müşterilerimize aktarmamızı sağlar, daha fazla sayıda öğeye karşı test etmemizi sağlar.
  • Hızlı sonuçlar – Test hızlı ve verimli bir şekilde tamamlanır.

Biorezonans test

Saç örneğinizi 500 farklı gıda ve gıda dışı ürüne karşı test ediyoruz.

Besin test

Burada 80 besin maddesinin listesine bakmak için test yapıyoruz. Ücretsiz bir beslenme kılavuzu içerir.

Sunduklarımız ve Seçimlerinizi basitleştirmek

Tüm dünyada mevcut olan kapsamlı, invaziv olmayan testler geliştirdik. Biyo-teknolojiyi kullanarak, güvenli ve hızlı prosedürümüz, sizin için biyolojik geri bildirim sonuçları elde etmek için test ettiğimiz saçınızın bir örneğini kullanır. Saçınızın sadece bir örneğine ihtiyacımız var ve kapsamlı sistemlerimizi kullanarak, numune alındıktan sonra sadece 7 iş günü içinde sonuçları size e-postayla göndereceğiz. Test sonuçlarınız, %85 ve üzerinde olumsuz sonuç gösteren tüm öğeleri içerecektir. Binlerce test yaptıktan sonra,%85’in semptomların ortaya çıkmaya başlayabileceği nokta olduğuna inanıyoruz. Yenilikçi tek adımlı testimiz ayrıntılı bir rapor hazırlamamızı sağlar:

  • Neler yapmanız gerekebileceğini açıklayan sonuçlarınıza giriş
  • Sonuçlarınızda görünen öğeler.
  • Öğelerin bulunduğu yerler (yani belirli bir maddenin nereden kaynaklandığı veya hangi ürünün kimyasal madde içerdiği)
  • Bireysel sonuçlarınız hakkında rehberlik

Yurtdışı Araştırmalar ve Makaleler

Bugün Sipariş Verin

Bize Yazın
Lurivo Test Türkiye
Merhaba, Lurivo Test Türkiye'ye Hoşgeldiniz.

Sizi arayabilmemiz için lütfen iletişim bilgilerinizi bize iletin.

Lurivo Ekibinden Sevgilerle,
Call Now Button