Ödeme ve Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

Ziraat Bankası hesaplarımızdan (TL veya USD) yapabilirsiniz.

Hesap Sahibi: Lurivo Sağlık ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.

TL Hesap İban: TR93 0001 0026 3194 6878 9550 02

USD Hesap İban: TR66 0001 0026 3194 6878 9550 03

2) Sitemiz üzerinden kredi kartınız ile,

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Lurivo Sağlık ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

4) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz testleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Haftaiçi mesai günlerinde 15:00 dan sonra ve Cumartesi günleri 12:00 dan sonra alınan ürünler bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Yurtiçi kargo veya UPS Kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 1 (bir) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.

5) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0212 909 44 25 numaralı telefondan bize ulaşarak bildirin ve ayrıca bilgi@lurivotest-tr.com mail adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bize Yazın
Lurivo Test Türkiye
Merhaba, Lurivo Test Türkiye'ye Hoşgeldiniz.

Sizi arayabilmemiz için lütfen iletişim bilgilerinizi bize iletin.

Lurivo Ekibinden Sevgilerle,
Call Now Button