Sorularınızı İletin (Hızlı Dönüş Yapacağız)

Sıkça Sorulan Sorular:

Test kiti ne zaman gönderilir?

Test kitiniz satın almayı tamamladıktan itibaren 24 saat içinde gönderilir. Haftaiçi saat 15:00 a kadar yapacağınız alımlarda aynı gün gönderim için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Size Saç örneğimi nasıl gönderirim?

Web sitesinden sipariş verdiğinizde, saç örneğinizi bize nasıl göndereceğinize dair talimatlar size gelecek olan kutumuzda yer almaktadır. Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizi aramayı unutmayın, hızlı ve çözüm odaklı olacağız.

7-8 adet saç telinizi ve imzalı test başvuru formunu (burada bulunur) bize gönderin.

Sonuçlarım ne zaman ulaşır?

Sonuçlarınız, saç örneğiniz ve imzalı formunuz bize ulaştıktan itibaren 7 iş günü içinde size gönderilir. Bu süre içinde raporunuzu almadıysanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Rapor sonuçlarınız PDF formatında dijital olarak gönderilecektir.

Alerjim var (Kedilere / köpeklere / kuruyemişlere vs.), Raporuma neden dahil edilmedi?

Alerji, normalde polen, yiyecek, küf, evcil hayvan kılı, böcekler, ilaçlar veya ev tozu akarları gibi zararsız olarak kabul edilen maddelere tepki veren vücudun bağışıklık sistemidir. Vücut bu maddeyi bir “tehdit” olarak algılar ve uygun olmayan bir yanıt üretir; semptomlar genellikle birkaç dakika içinde başlar, iki saat sonra da devam eder. Gıda intoleransı, vücudun belirli yiyecekleri sindirmekte zorlanması ve bunları yemenin bir sonucu olarak fiziksel semptomlar yaşamasıdır ve semptomlar saatler veya günler sonra ortaya çıkar.

Hatırlatma:
Alerji = hızlı semptomlar
İntolerans = daha sonra ortaya çıkan semptomlar

Tıbbi bir sorununuz varsa veya tıbbi bir durum ve / veya tıbbi belirtilerle ilgili aklınıza takılan herhangi bir sorunuz varsa, daima doktorunuzun veya diğer nitelikli sağlık kuruluşlarının tavsiyesini alın. Bu web sitesinde okuduğunuz bir şey veya raporunuza dayalı olarak profesyonel tıbbi tavsiyeleri asla göz ardı etmeyin veya bu tavsiyeleri aramada gecikmeyin.

Sonuçlarınız hakkında sorularınız mı var?

Lütfen aşağıdaki form üzerinden sorularınızı iletin, kısa sürede cevap vereceğiz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzü okumayı unutmayın.

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 10:00 – 19:00

Cumartesi : 10:00 – 15:00

Müşteri hizmetlerimiz Türkiye’de bulunmaktadır.

Bilgi Hattı

+90 212 909 44 25

Adres:

Büyükdere Caddesi No:199, Levent 199, İstanbul, 34330

Aradığınız cevaplara bugün ulaşın

  Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin

  Ürünlerimiz, teslimat süresi, siparişinizle ilgili sorularınız veya test sonuçlarınız hakkında bize sorun.

  Normalde hafta içi 24 saat içinde cevap veririz.

  Size, eposta veya telefon yoluyla ulaşıp bilgi vereceğiz.

  Bize ulaşmak için lütfen iletişim formunu kullanın veya bilgi (a) lurivo.com.tr adresine bir e-posta gönderin.

  SSS – Sıkça Sorulan Sorular

  Test içeriğinde neler var?

  Test içeriğinde: intolerans testi, vitamin/mineral eksiklik testi ve bir metal testi içerir. İntolerans test sonuçlarınız, %85 ve daha yüksek skorla tanımlanan besinleri içerir. Yaptığımız binlerce test sonuçları ile biliyoruz ki bu oran çoğu semptomun ortaya çıktığı önemli noktayı temsil ediyor.

  Test sonuçlarımla ne yapmalıyım?

  Yaşam kalitenizi arttırmak için 3-6 aylık bir süre boyunca vücudunuzun intoleransı olduğu maddelerden tamamen uzaklaşmanız gerekir. Bu süre zarfında vücudunuz kendini yenilemek için ihtiyaç duyduğu zamana sahip olacaktır. Bu süreden sonra yavaş yavaş ve küçük adımlarla herhangi bir reaksiyon olup olmadığını görmek için bu besinleri tekrar kullanabilirsiniz. Eksik olabileceğiniz besin maddelerine gelince, diyet yönergelerimize uymanızı ve vücudunuzun sağlıklı ve güçlü kalmak için ihtiyaç duyduğu besin maddelerini aldığından emin olmanızı öneririz.

  Kan testlerinden farkı nedir?

  Kan testlerinde, son birkaç gün içinde yediğiniz besinler kan örneğinin sonuçlarını etkileyebiliyorken, saç örneği daha uzun bir süre saklanan bilgilere sahiptir ve daha geniş bir zaman dilimini yansıtır.

  Saç örneğini nasıl almalıyım?

  Saç örneği almanın en güvenli yolu, birisinden size yardım etmesini istemektir. İlk olarak, saç köklerine kolay erişim sağlamak için saçlarınızı yukarı doğru fırçalayın. Parmağınızla başparmağınız arasında az miktarda saç tutun ve saçları kafa derisine olabildiğince yakın kesin. Size yardımcı olabilecek biri yoksa, yanlışlıkla kendinize zarar vermemek için lütfen bir ayna kullanın.

  Saç örneğimi nasıl gönderirim?

  Siparişiniz başarıyla tamamlandığında, size kargo ile test kutusu gönderilecektir. Kutudan çıkan yönlendirmeleri tamamlayın ve bize gönderin.

  Boyalı saçlar sonuçları etkiler mi?

  Hayır, saç örneğinin bileşimini test ediyoruz, bu nedenle saç boyası test sonuçlarınızı etkilemez.

  Ne kadar saç göndermem gerekiyor?

  Saçlarınız kısa ise 10-12 adet saç teli veya saçlarınız uzun ise 6-7 adet saç teli yeterlidir.

  Alerji ve İntolerans arasındaki fark nedir?

  Alerji ve intolerans arasında oldukça büyük bir fark vardır, ancak semptomlar genellikle birbirine benzemektedir. Hastalananlar için aynı derecede kötü hissedebilirler. Test sonuçlarımız, sahip olabileceğiniz intoleranslara, diğer bir deyişle kaçınılması gereken besinlere ışık tutacaktır. Alerji ömür boyu sürerken, intolerans bir süre sonra geçebilir

  Çocuklar için yaptırılabilir mi?

  Testi 5 yaşından büyük herkes yaptırabilir. 

  Hayvanlar / evcil hayvanlar için test yaptırılabilir mi?

  Evet yapılabilir. Evcil hayvanlar da, insanlarla benzer intoleransa sahip olabilir. Daha fazla bilgi için buradan evcil hayvan testimizi inceleyin.

  Örnekler nerede analiz ediliyor?

  Saç örnekleriniz İngiltere’deki test tesisimizde işlenmektedir. Saç örnekleriniz bize ulaştıktan sonra, 7 iş günü içinde sonuçlarınızı e-posta ile gönderiyoruz.

  İntolerans testini nasıl satın alabilirim?

  Testimizi web sitemizden kolayca sipariş edilebilirsiniz. Başka sorularınız varsa bize; e-posta, iletişim formu veya telefon ile ulaşın.

  500 madde analizi ile raporunuz hazır

  Bize Yazın
  Lurivo Test Türkiye
  Merhaba, Lurivo Test Türkiye'ye Hoşgeldiniz.

  Sizi arayabilmemiz için lütfen iletişim bilgilerinizi bize iletin.

  Lurivo Ekibinden Sevgilerle,
  Call Now Button